Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 11.09.2016 11:44:14 

Bezpečnostní‚ detektivní - pátrací a zpravodajská služba

Naše služby

            Nabídka poskytovaných služeb:

       Na základě našich zkušeností při ostraze objektů Vám navrhujeme ostrahu objektu:

        „strážcem ve společenském obleku“ 

        „strážce v civilním obleku (detektiv)“

        „strážce v uniformě (černé kalhoty,triko,bunda)“

        Osoby těchto strážců mohou být předem konzultovány s klientem.

        Standardní společenský oblek je u naší společnost barvy černé nebo tmavě šedé doplněný modrou nebo šedobílou košilí, a černou nebo tmavě modrou kravatou.  Vždy ale akceptujeme přání a požadavky klienta.

        Tento strážce je speciálně vyškolen pro tuto činnost našimi i externími školícími pracovníky, a prošel důkladnou bezpečnostní prověrkou. Závěry této prověrky jsme ochotni vždy na požádání předložit.

        Jako nadstandardní službu Vám nabízíme službu  pozice Denního manažera. Tento Denní manažer úzce spolupracuje s klientem a okamžitě řeší případné požadavky. Tato konkrétní služba je zcela zdarma.

       Jsme schopni řešit jak krátkodobou (jednorázovou), tak i dlouhodobou ostrahu Vašeho objektu.  

       Dále nabízíme přepravu hotovosti a cenin, detektivní činnost, prověřování obchodních partnerů, doprovody na riziková obchodní jednání, zapůjčení vozidla s řidičem - strážcem, kontrolu zaměstnanců v pracovní neschopnosti a dodržování jejich léčebného režimu, osobní ochranu osob,  recepční služby, namátkovou kontrolu objektů tzv. patrolu a to buď autem a nebo na motocyklu ( vhodné pro objekty, které nepotřebují nepřetržitou kontrolu např. ostrahu rybníků, obor a podobně ), poskytujeme také služby profesionální Rybářské stráže se všemi pravomocemi - viz. rybářský zákon, připojení  na  pult PCO, elektronické zabezpečovací a protipožární systémy, zajišťujeme  a  vykonáváme pořadatelskou  činnost  na  kulturních  a  společenských  akcích, nabízíme také vyhledávání a odebírání předmětů leasingu neplatícím klientům, pátrání a sledování , doručování zásilek osobám, které se vyhýbají převzetí, vyhledávání pohřešovaných osob, odbornou pomoc při vydírání a nebezpečném vyhrožování, doprovody nadměrných a nebezpečných nákladů včetně natipování a naplánování trasy.  Na požádání jsme schopni zrealizovat různá školení v oblasti bezpečnosti, požární ochrany, sebeobrany , kurz bezpečné manipulace a zacházení se střelnou zbraní, zvládání krizových situací pro zaměstnance atd. Dále jsme schopni řešit jakékoliv zakázky klienta pokud nejsou v rozporu s právním řádem České Republiky.   

Jsme také schopni zajistit ochranu VIP na nejvyšší možné úrovni, ochranu osob v krizových destinacích a válečných konfliktech, doprovody konvojů zvláštní důležitosti, dále jsme schopni dlouhodobě zajistit ochranu osob a majetku společností podnikajících v nebezpečných oblastech ve válečných a politicky nestabilních zemích.

TOPlist